Rodzina na Swoim: kredyt mieszkaniowy z dopłatą

Szukaj:


Rodzina na Swoim – i to gdzie!

Kolejne mieszkania dołączają do oferty rządowego programu „Rodzina na Swoim”. Tym razem na obniżenie cen oraz wejście do programu zdecydował się szwedzki deweloper budujący w Polsce – firma Reinhold. Mieszkania najwyższej klasy na dwóch wrocławskich osiedlach – przy ulicach Terenowej i Karpackiej – już czekają na swoich pierwszych lokatorów.

Ogromne oszczędności

„Rodzina na Swoim” to rządowy program dopłat do rat procentowych. Oferuje on kredytobiorcom niebagatelne wsparcie – mogą oni liczyć na zwolnienie od spłaty odsetek kredytu hipotecznego przez okres ośmiu lat. Kwota takiej dotacji jest uzależniona od wysokości zaciągniętego kredytu. Słowem, im kredyt wyższy, tym większa oszczędność.
Obecny w Polsce od 2005 roku szwedzki deweloper przygotował specjalną ofertę mieszkaniową dla co najmniej pięciu rodzin, które spełniają kryteria programu „Rodzina na Swoim”. Mogą one wybierać spośród dziesięciu apartamentów zlokalizowanych na dwóch budowanych przez Reinholda wrocławskich osiedlach. Deweloper ustalił dla nich preferencyjne ceny: metr kwadratowy mieszkań objętych tym programem kosztuje zaledwie 5679 zł brutto. Dzięki takiej decyzji spółki nowe, 50-metrowe mieszkanie jest tańsze o ponad 16 tysięcy złotych – i to przy zachowaniu tego samego, najwyższego standardu.

Sto tysięcy gratis?

To nie koniec korzyści wypływających z zakupu wspomaganych programem „Rodzina na Swoim” apartamentów Reinholda. Szacunkowa wysokość rządowej dopłaty do rat odsetkowych na zakup 50-metrowej nieruchomości od tego dewelopera wynosi około 84 tysięcy złotych. Jeśli dodamy do tej sumy kwotę zaoszczędzoną na samym mieszkaniu, otrzymamy w przybliżeniu… 100 000 złotych!

Nie trzeba ani trochę się wysilać, by wyobrazić sobie, jak można wykorzystać zaoszczędzone w ten sposób pieniądze. Z powodzeniem wystarczą one na wyjątkowo luksusowe wyposażenie nowo zakupionego apartamentu, albo – przykładowo – na bardzo ekskluzywny samochód.

Jakość, cena plus lokalizacja

Oferta Reinholda wyróżnia się także innymi – poza finansowymi – korzyściami. Oba wrocławskie osiedla Reinholda od fundamentów budowane były z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Służą temu najwyższej klasy materiały użyte przy budowie i wykończeniu nieruchomości.

Równie ważna jest lokalizacja. W pełni wykończone, gotowe do zasiedlenia osiedle Terenowa to komfort ciszy i spokoju tak charakterystycznych dla Wojszyc. Sąsiedztwo wielkich terenów zielonych oraz kompleksu basenowego Aqua Park zapewnia wspaniałe możliwości rekreacji. Ogromne okna w komfortowych mieszkaniach na Terenowej, często od samej podłogi, pozwalają cieszyć się niepowtarzalną atmosferą tego miejsca przez cały czas.

Osiedle Karpacka to kompleks dwunastu luksusowych, dwupiętrowych willi miejskich. Ich charakter doskonale współgra z cichą, zieloną okolicą, w której zlokalizowane zostało osiedle. Deweloper przywiązał szczególną wagę do przestrzeni, tak ważnej zarówno dla fizycznego, jak i psychicznego komfortu człowieka. Bardzo przestronne balkony i tarasy to wymarzone miejsce codziennego odpoczynku, a rozciągający się z nich widok na zieleń oraz widniejącą w oddali górę Ślężę pomoże wyciszyć się po nawet najbardziej męczącym dniu pracy. Planowana w odległości zaledwie jednego kilometra obwodnica Wrocławia zapewni sprawną komunikację zarówno z centrum jak i drogami dojazdowymi do Wrocławia.

Na Karpackiej dostępne jest mieszkanie pokazowe, urządzone według wskazówek zatrudnianego przez dewelopera projektanta. Na pewno warto je zobaczyć, bowiem konsultacje specjalisty od wnętrz to dodatkowa usługa dodawana w pełni bezpłatnie do każdego mieszkania oferowanego przez firmę Reinhold. Trzy ważne korzyści: niższa cena mieszkania, ogromna dopłata do rat odsetkowych oraz darmowe konsultacje architekta wnętrz pomogą zatem rodzinie spokojnie osiąść na swoim.

Źródło: www.reinholdpolska.com

VN:F [1.8.3_1051]
Ocena: 0.0/10 (0 głosy)

Dodaj opinię:

Może zainteresują Cię również:

    No related posts
video komentarz
Inteligo

Poradnik kredytowy

Partnerzy

Na forum kredytów mieszkaniowych i hipotecznych

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Dowiedz się jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem wykorzystując system opracowany przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki