Rodzina na Swoim: kredyt mieszkaniowy z dopłatą

Szukaj:


Kolejny kredyt “Rodzina na swoim” w Finamo

Finamo rozpoczyna współpracę z kolejnym bankiem w zakresie kredytów hipotecznych – Pekao Bankiem Hipotecznym.

Dzięki tej współpracy w ofercie doradcy finansowego znajdą się cztery nowe produkty: kredyt mieszkaniowy, kredyt refinansowy, pożyczka hipoteczna oraz kredyt „Rodzina na swoim”. Są to kredyty w złotówkach o bardzo atrakcyjnych marżach. Oferta Pekao Banku Hipotecznego skierowana jest do klientów z dochodami powyżej średniej, którzy posiadają spore nadwyżki finansowe.

Kredyt mieszkaniowy wyróżnia na rynku atrakcyjna marża od 1,25% do 1,75%. Mogą z niego skorzystać jednak osoby, które posiadają część środków na zakup nieruchomości, gdyż maksymalna kwota kredytu wynosi  100% bankowo-hipotecznej wartości nieruchomości, ale nie więcej niż 80% rynkowej wartości tej samej nieruchomości.

Kredyt „60tka” to w praktyce pożyczka hipoteczna z marżą w wysokości 2,25% i aż 30-letnim okresem kredytowania. Udzielana jest do 60% bankowo-hipotecznej wartości nieruchomości. Natomiast przy kredycie „Rodzina na swoim” marża wynosi 1,45%. Wdrożenie tego produktu z Pekao Bankiem Hipotecznym sprawia, że klienci Finamo mogą wybierać wśród czterech kredytów z dofinansowaniem  z budżetu państwa. Dotychczas doradca oferował produkty z dopłatami do odsetek następujących banków: Pekao SA, PKO BP i Dom Bank.

VN:F [1.8.3_1051]
Ocena: 0.0/10 (0 głosy)

Komentarze: jedna opinia - “Kolejny kredyt “Rodzina na swoim” w Finamo“

Dodaj opinię:

Może zainteresują Cię również:

    No related posts
video komentarz
Inteligo

Poradnik kredytowy

Partnerzy

Na forum kredytów mieszkaniowych i hipotecznych

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Dowiedz się jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem wykorzystując system opracowany przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki