Rodzina na Swoim: kredyt mieszkaniowy z dopłatą

Szukaj:


Finamo nawiązuje współpracę z Bankiem Pocztowym

Kredyty mieszkaniowe, kredyty „Rodzina na swoim” oraz pożyczki hipoteczne, oferowane przez Bank Pocztowy  wzbogacą paletę produktów Finamo.

- Każdy kolejny produkt wpływa na większe możliwości dla klientów, szczególnie w czasach ograniczonego finansowania nieruchomości. Produkty Banku Pocztowego charakteryzują się konkurencyjnymi marżami i elastycznym podejściem do Klienta – mówi Sylwia Drejer, Dyrektor Departamentu Produktów Finamo SA.

Kredyt mieszkaniowy Banku Pocztowego można otrzymać już przy 10 % wkładzie własnym. Jeżeli jednak potrzebujemy 100 % wartości nieruchomości możemy ubezpieczyć niski wkład własny już za 1,8 %. Atrakcyjna jest również marża banku od 1,3%. Prowizję w maksymalnej wysokości 3,5% można doliczyć do kwoty kredytu, pod warunkiem, że kwota kredytu nie przekroczy wówczas 100% LTV. Dla osób spełniających kryteria programu „Rodzina na swoim”, kredyt z dopłatami Banku Pocztowego, przy marży od 1,9 %, jest jednym z korzystniejszych na rynku.

Będzie to już piąty produkt z dopłatami Skarbu Państwa w ofercie Finamo. Dotychczas doradcy Finamo mogli zaproponować klientom Kredyt „Rodzina na swoim” Pekao SA, PKO BP, Pekao Hipoteczny, DOM Bank.

Pożyczka Hipoteczna jest udzielana na okres do 30 lat przy maksymalnym LTV w wysokości aż do 80%. Podstawowe warunki pożyczki to: maksymalna prowizja 3,5% oraz marża od 3,5%. Bank Pocztowy będzie już osiemnastym bankiem, współpracującym z Finamo w zakresie kredytów hipotecznych.

- W najbliższej przyszłości planujemy również uruchomienie współpracy z Bankiem Pocztowym w zakresie kredytów gotówkowych – dodaje Sylwia Drejer.

VN:F [1.8.3_1051]
Ocena: 0.0/10 (0 głosy)

Dodaj opinię:

Może zainteresują Cię również:

    No related posts
video komentarz
Inteligo

Poradnik kredytowy

Partnerzy

Na forum kredytów mieszkaniowych i hipotecznych

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Dowiedz się jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem wykorzystując system opracowany przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki