Rodzina na Swoim: kredyt mieszkaniowy z dopłatą

Szukaj:


„Rodzina na swoim” w Banku BPH

Bank BPH podpisał umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) w sprawie stosowania dopłat do oprocentowania kredytów preferencyjnych w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim”.

Tym samym Bank BPH wszedł do grona banków udzielających kredytów z dopłatami w ramach programu „Rodzina na swoim”, który cieszy się coraz większą popularnością wśród Klientów.

Wnioski o preferencyjne kredyty mieszkaniowe Bank BPH przyjmuje od 16 czerwca br.

Celem programu „Rodzina na swoim” jest finansowe wsparcie rodzin w postaci dopłat do części odsetek naliczonych od kredytów na zakup mieszkania lub domu jednorodzinnego udzielanych przez banki w ramach tego programu. Dopłaty są dokonywane ze środków utworzonego w BGK Funduszu Dopłat przez okres pierwszych 8 lat kredytowania.

Do programu mogą przystąpić małżeństwa i osoby samotnie wychowujące dzieci, które nie posiadają własnego mieszkania, domu. Maksymalna powierzchnia mieszkania objętego programem może wynosić 75 m2, a domu – 140 m2.

Wielkość dopłaty ustalana jest w oparciu o metraż powierzchni użytkowej nieruchomości i wysokość stopy referencyjnej publikowanej przez BGK.

VN:F [1.8.3_1051]
Ocena: 0.0/10 (0 głosy)

Dodaj opinię:

Może zainteresują Cię również:

    No related posts
video komentarz
Inteligo

Poradnik kredytowy

Partnerzy

Na forum kredytów mieszkaniowych i hipotecznych

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Dowiedz się jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem wykorzystując system opracowany przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki